main-background

Prodhime Shqiptare. Tregje Ndërkombëtare.

Ne mundësojmë eksportin e suksesshëm të prodhimeve shqiptare në Ballkan, Europë dhe më gjerë.

product-image
product-category-image

Shërbimet e Tregtisë

Ne ofrojmë shërbime të gjithanshme të menaxhimit të eksporteve dhe tregtisë për klientët tanë.

product-category-image

Çmime të Favorshme

Sa më e madhe sasia që porosisni, aq më i favorshëm është çmimi! Porosisni sasinë që dëshironi nga furnizues të shumtë.

product-category-image

Cilësi e Garantuar

Konsulentët tanë vërtetojnë që produktet që porositni kanë çertifikatat e kërkuara (p.sh. GlobalGAP).

product-category-image

Ndihmë dhe Mbështetje

Keni pyetje? Keni nevojë për ndihmë me diçka? Ekipi ynë është këtu për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja 24/7.

Prodhuesit dhe Produktet e fundit

Dëshironi të blini sasi të mëdha të një produkti të caktuar nga shitësit të ndryshëm me shumicë?

swiper-array-top
swiper-array-responsive-top
Image

Mollë

Image

Bajame

Image

Kajsi

Image

Boronica

Image

Qershi

Image

Gështenja

Image

Fiq

Image

Lajthi

Image

Kivi

Image

Limon

Image

Lokuat

Image

Mandarina

Image

Mana

Image

Nektarina

Image

Portokaj

Image

Pjeshka

Image

Dardha

Image

Hurma

Image

Kumbulla

Image

Shegë

Image

Ftonj

Image

Luleshtrydhe

Image

Arra

Image

Ullinj

Image

Rrush

Image

Marule

Image

Bizele

Image

Spinaq

Image

Lakër

Image

Lulelakër

Image

Brokoli

Image

Patëllxhan

Image

Qepë

Image

Hudhra

Image

Panxhar i Kuq

Image

Karrota

Image

Kungull

Image

Pras

Image

Bamje

Image

Shalqi

Image

Pjepër

Image

Speca

Image

Kastravecë

Image

Domate

Image

Patate

Image

Bimë Medicinale & Aromatike

swiper-array-bottom
swiper-array-responsive-bottom

Mollë Fuji

Fuji is surely one of the more attractive modern apple va...

SASIA

100 tonnes

ÇMIMI
0.8 - 1.2 € per KG

Mollë Granny Smith

The fruit is hard, with a light green skin and crisp, jui...

SASIA

100 tonnes

ÇMIMI
0.5 - 0.7 € per KG
products-loader

Vlerësimet e klientëve tanë rreth shërbimeve tona.

slider-image

Global GAP më ka dhënë mundësinë për të shitur produkte në tregjet me standarde më të larta, kur bëhet fjalë për cilësi dhe siguri ushqimore.

Neki Mehmeti

AgroCoop LLC

slider-image

Falë ekspertizës së konsulentëve të Agrotrade kam përfituar çertifikatën ISO 22000.

Namik Shehi

KopFrut Dibër

slider-image

Ekspertët e Agrotrade na mundësuan të marrim një grant financiar prej 1 milion dollarësh nga Skema IPARD II.

Dritan Koldashi

Herba Fructus

Regjistrohu falas dhe merr njoftime për çdo produkt të ri të listuar

Tashmë anëtar?